Płyty meblowe Cleaf Duna

Strukturę płyty meblowej Cleaf Duna stanowią reliefy z ziarnem średniej wielkości imitującej piaskowiec. Naturalne rysy kamienia przeniesione na powierzchnię płyty meblowej udało się osiągnąć dzięki technicznej maestrii designerów Cleafa. Ze względu na zastosowanie płyt Cleaf Duna to także oszczędność czasu i kosztów – płyta meblowa jest łatwiejsza i tańsza w obróbce, montażu i transporcie niż kamień. To, co wyróżnia włoskie płyty z kolekcji Forner to: niespotykany design, najgłębsze struktury na rynku, mała powtarzalność wzoru na płycie, opatentowana technologia produkcji oraz możliwość zastosowania również na powierzchniach poziomych (meble biurowe).

Cleaf Duna FC07 Moura

 Cleaf Duna FC07 Moura

Piaskowiec jest jednym z najstarszych kamieni wykorzystywanych przez człowieka i jednym z najpopularniejszych kamieni naturalnych stosowanych do wykończenia domu. Biało-beżowy piaskowiec na powierzchni płyty meblowej to Cleaf Duna FC07 Moura. Produkt włoskiej fabryki Cleaf może być wykorzystany przez architektów oraz firmy budujące inspirujące przestrzenie do mieszkania i pracy.

Cleaf Duna FC05 Siza

Cleaf Duna FC05 Siza 

Cleaf Duna FC05 Siza to zsynchronizowany piaskowiec z reliefami z ziarnem średniej wielkości. Ta innowacyjna płyta meblowa daje wyraziste wrażenia wizualne i dotykowe. Naśladujące naturalną odmienność kamienia wzór oraz struktura sprawdzą się doskonale np. jako element dekoracyjny ścian.

Cleaf Duna FC08 Barragan

Cleaf Duna FC08 Barragan

Urok kamienia na płycie meblowej to brązowo-beżowy dekor piaskowca Cleaf Duna FC08 Barragan. Właściwe zaprezentowanie piaskowca i oddanie jego naturalnych cech w taki sposób, by nie wydały się sztuczne, to trudne zadanie. Podołali mu jednak projektanci Cleaf, którzy stworzyli zsynchronizowany piaskowiec z reliefami z ziarnem średniej wielkości.