PaletteCAD – program do projektowania kuchni

PaletteCAD to innowacyjny, postępowy i zaawansowany program do projektowania kuchni i nie tylko. Zaprojektujesz w nim meble skrzyniowe, szuflady, szafy, szafki i wiele innych. Program posiada konfigurator, który ułatwi pracę niejednemu projektantowi. Dzięki parametryczności zawsze można zmienić wymiary szafek czy innych mebli.

Co w ofercie posiada program do projektowania kuchni PaletteCAD?

Dodatkowo PaletteCAD posiada bibliotekę gotowych produktów przeróżnych firm tj.: Blum, Grass, Haefele, Hettich, Wurth, Egger, Kronospan, Pfleiderer, Resopal i wiele, wiele innych. Program wraz z bibliotekami jest aktualizowany co 6 tygodni. Tworząc projekt możesz skorzystać z gotowych korpusów, dzięki którym możesz swobodnie zmieniać wymiary oraz cechy. Jeśli w bibliotece zabrakło tego konkretnego produktu czy materiału możesz je bez problemu zapisać do swojej biblioteki z internetu.

Wystarczy, że raz ustawisz parametry łączników, podział wewnętrzny, fronty oraz plecy, a one same dostosują się do danej wielkości. Przy zmianie rozmiaru szafki zmienisz również jej wymiary bez zbędnego liczenia.

Dla posiadaczy maszyn CNC plusem jest możliwość przesłania na produkcje gotowego projektu. Firma zajmie się wdrożeniem takiego postprocesora na Twoją maszynę, wraz z jego przetestowaniem.

Więc jeżeli jeszcze się zastanawiasz jaki program do projektowania mebli wybrać to wypróbuj PaletteCAD

Czy PaletteCAD posiada wsparcie techniczne?

Dla PaletteCAD najważniejszy jest klient, dlatego udzielają pomoc w obsłudze programu za pomocą oferowanych pakietów szkoleń, na których podejmowane tematy są zależne od klienta. Oferują również stałą pomoc techniczną, której można szukać pod numerem 516 958 599

PaletteCAD to prosty w obsłudze program do projektowania kuchni, w którym bez problemu przygotujesz dowolny mebel!

KONTAKT:
tel.: 505 039 090
e-mail: info@palettecad.pl
strona www: https://palettecad.pl/